Home Blog Taksitle Araba Sahibi Yapan Birevim

Taksitle Araba Sahibi Yapan Birevim

643
0
Views: 0

Taksitle araba almak, birçok tüketicinin rüyalarını süsler. Günümüzde bir lüks değil, gereklilik olan araba almak, hızla yükselen fiyatlardan dolayı çok zor hale gelmiş durumda. Bu durumda da araba almak için yeterli birikimi olmayan tüketiciler taksitle araba veren firmalar ve taksitle araba alma şartları ile ilgili araştırmalar yapıyorlar.

Taksitle araba kampanyası yapan firmalar, ödeme kampanyalarında çoğu kez vade farkı uygulamaktadırlar. Birevimfinansmanı ile araba aldığınızda ise herhangi bir faiz olmadan, grup veya bireysel ödeme planlarına dahil olarak ödeme yaparsınız. Taksitle araba almak isteyen herkes, Birevim tarafından sunulan faizsiz finansman kolaylığı ile arabasına kavuşuyor.

Taşıt kredisi kullanmak, araba sahibi olmak için akla gelen ilk seçenek olsa da hem sonrasında oluşacak masraflar hem de ortaya çıkacak yüksek faizlerden dolayı ağır bir külfet oluşturuyor. Hal böyle olunca araba sahibi olmak isteyen ancak yeterli birikimi olmayan bireylerin araştırdığı konuların başında taksitle araba almak gelir.

Araba satın alma sürecinizde banka kredisi kullanmak yerine faizsiz finansman sağlayan şirketlerin ödeme alternatiflerinden faydalandığınızda dosya masrafı, ek masraflar ve yüksek faizlerle burun buruna gelmezsiniz. Birevim tarafından sunulan faizsiz finansman planları kapsamında, sıfır ya da ikinci el olması hiç fark etmeden ödemelerinizi bütçenize göre belirleyerek istediğiniz araba modeline sahip olabilirsiniz.

Taşıt kredisi kullanmadan ve peşinat ödemeden bütçenize uygun düşük taksitlerle araba sahibi olmak için Birevim’in faizsiz finansman modellerine göz atabilirsiniz. Bu planlar arasından bütçenize en uygun olanı seçtikten sonra Türkiye’nin istediğiniz yerindeki arabaya bütçenize göre ödeme yaparak sahip olacaksınız. Birevim finansman planlarıyla taksitle araba almak için hemen başvuru yapıp, belirlenen bütçe aralıklarıyla finansman yardımı alabilir, peşinat ödeme zorunluluğunuz olmadan araba hayalinize zorlanmadan kavuşabilirsiniz.

Birevim tasarruf finansmanı ile araç ihtiyacınız için gereken finansmanı, bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde elde edersiniz. Ayrıca araç finansmanı tasarruf planlarından peşinatlı yada peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanında borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetler olmadığı için de geri ödemelerde zorlanmazsınız.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here