Home Blog Ziraat Bankası Destek Kredisi Nasıl Alırım? (Sorgulama)

Ziraat Bankası Destek Kredisi Nasıl Alırım? (Sorgulama)

780
0
Views: 0

Türkiye’de faaliyet göstermekte olan üç kamu bankası arasında yer alan Ziraat Bankası Osmanlı Döneminde kurulmuş Memleket Sandıkları’nın devamı niteliğindedir. Ziraat Bankası destek kredisi nasıl alırım? Diye düşünen bir bireyseniz bu işleminiz için küçük araştırmalar yaparak çok basit prosedürleri yerine getirmeniz halinde kredinizi alabilirsiniz.

Nakit paraya sıkışmanız durumunda Türkiye’nin önde finans kurumlarından olan banka aracılığı ile kolaylıkla kredi alabilir ve ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Küresel ölçekte yaşanan aynı zamanda ülkemizi de etkisi altına alan korona virüs salgını ekonomiyi de olumsuz yönde etkilemiştir. Bu ekonomik dar boğazdan halkın kolaylıkla çıkabilmesi adına harekete geçen üç kamu bankası hane geliri 5 bin lira ve daha azını kapsayan kişilere finansal anlamda destek sağlamak için kredi başvurularını almaya başlamıştır.

Ekonomik İhtiyaçlarınız İçin Destek Yanınızda

Müşterilerinin temel ihtiyaçlarını finanse edebilmelerini kolaylaştırmak amacıyla;

  • 000 tl’ye kadar
  • 36 ay vadeli ( 6 ay ödemesiz döneme sahip)
  • Aylık eşit taksitlere bölünmüş kredi imkânı sunulmuştur.

Kredi almaya karar verenler için online olarak da hizmet sunan banka Ziraat Bankası destek kredisi nasıl alırım? Sorunuza müşteri temsilcileri aracılığı ile kolaylıkla çözüm olmaktadır. internet ortamında hazırlanmış olan formları doldurarak veya müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler sonrasında kredi başvurunuz için ön talep yapılmış olacaktır.

 

Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri arasında yer alan krediler arasında yer alan destek kredisi halka yönelik çözümler bulmak amacıyla hayata geçirilmiş başarılı projeler arasında yer almaktadır. Yaklaşık 7 milyon kişinin faydalandığı bu krediden sizler de kolaylıkla yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkışıklığı hafifletebilirsiniz.

Kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra sorgulama ekranları aracılığıyla kredinizin onaylanıp onaylanmadığını kontrol edebilir ve onay almanız durumunda kredinizi çekebilirsiniz. Yoğun talep almış olması nedeniyle kredi başvurularının onaylanmasında gecikmeler yaşanabileceği için böyle bir talebiniz olması halinde en kısa sürede hizmet talep etmeliniz faydanıza olacaktır.

Kredilerin Geri Ödemeleri Nasıl Olacak?

  • 10000 TL kredi çekenler için ilk 6 ay ödeme yapmaksızın sonraki aylarda 376 liralık 30 ay vadeli bir hesap çıkmaktadır.
  • 5000 TL kredi çekenler ise ilk 6 ayı ödeme yapmadan geçirirken sonrasında 30 ay boyunca 282 lira ödeme yapacaklardır.
  • 3000 TL kredi çekenler için ödeme planı ise ilk 6 ay ödemesiz sonraki 30 ay boyunca 188 lira ödeme planlanmaktadır.

Kredi desteği alanları maddi anlamda rahatlatacak olan finans desteğinize Ziraat Bankası destek kredisi nasıl alırım? Sorusunu arama motorlarından aratarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here