Home Blog Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi

Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi

888
0
Views: 2

Ziraat Bankası uzun zamandır tüketicinin güvenilir bir dostu olmuştur, bu güvenilir hizmetlerinden biri de kolay bir şekilde ve mağdur olmadan ev, konut sahibi olabilmeniz için, Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi vermeye de başlamıştır. 180 aya kadar vade imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca krediye başvuru için şubelerimize gelmenize gerek bile yok. İnternet bankacılığı ve çağrı merkezlerimizden de bu başvuruyu rahatça yapabilirsiniz. Bugün satın alıp rahatça oturabileceğiniz bir konut için yarını beklemeyin, hayallerinizi ertelemeyin. Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi tam da hayallerinize uygun ve zaman kaybetmenizi önlemek için burada.

Kredi Özellikleri

  • Vade ile satın alacağınız konutun değeri ekspertiz değerinin %80’inin üstüne çıkmamalıdır. Alabileceğiniz maksimum kredi kendi değerinin %80’ini geçemez.
  • Kredi için konut ipotek edilir gerekli görüldüğünde ek teminat talep edilebilir.
  • Eğer bankamızda bireysek kredi işlemlerinden faydalanan müşterilerimizdenseniz hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası hizmetleri size sunulmaktadır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim

Ülkemizde yurt içi toplam 1734 tane şubemiz bulunmaktadır. Bu şubeler aracılığı ile kolay bir şekil de düşük faizli konut kredimizi için başvurabilirsiniz.

Eğer şubelerimize gelmekte sorun yaşıyorsanız internet üzerinden: web sitemiz, Ziraat Mobil uygulamamız, internet şubemiz gibi kanalları da tercih edebilirsiniz. Yakınınızda şubemiz yoksa ATM’ler aracılığı ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da telefon aracılığı ile çağrı merkezlerimizi arayarak da Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisinden faydalanabilirsiniz.

Konut Kredisine Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Başvuru formunuz
  • TC Kimlik Nüfus Cüzdanı fotokopisi, ehliyet ya da pasaport
  • Eğer çalışıyorsanız çalışma durumu ve konumunuza göre gelir belgesi
  • Serbest meslek de çalışıyorsanız ilgili meslek kuruluşundan üyelik ve çalışıyor bilgisi
  • Eğer ortağı olduğunuz bir kişi ya da kuruluş var ise ortağı olduğunuz şirkete ait sözleşmenin yayımlandığı gazete fotokopisi
  • Almak istediğiniz konutun tapu belgesinin fotokopisi
  • Aynı zamanda şubemiz sizden başka belgelerde rica edebilir

Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi dışın da paket, taşıt, ihtiyaç gibi krediler de bankamız tarafından size sunulmaktadır. Web sitemizi ziyaret ederek bireysel krediler, konut-gayrimenkul, konut kredisi adlı başlıktan kredi için başvurabilirsiniz. Aynı zaman da akıllı hesaplama aracımız ile bankamızın sizden istediği gerekli belgeleri görebilirsiniz. Hesaplama aracımızın diğer bir özelliği ise vadenizi tutarınızı girdiğinizde sizin için faiz oranını hesaplamasıdır. Bu özelliği kullanmak ileride yaşanacak bazı olumsuz kafa karışıklıklarını kesinlikle önleyecektir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here