Home Blog Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi Nedir?

Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi Nedir?

1181
0
Views: 1

Araba eskiden lüks olarak nitelendirilirdi. Yaşadığımız hayatın şartları düşünüldüğünde ve kentler büyüdükçe artık lüks olmaktan çıktı. Temel ihtiyaçlar arasında yer alan arabayı alabilmek için çoğu kişi kredi çekmektedir. Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi Nedir? Hali hazırda var olan taşıt krediniz faiz oranı ve vade kolaylıklarından yararlanmak için Ziraat Bankasına transfer etmenizdir. Yapılması gereken işlemler için bankaya müracaat edilmelidir.   Ziraat Bankası’ndan taşıt kredisi alabilmek için gerekli şartlara sahipseniz, bu işlemi oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlamanız mümkün olacaktır.

Borç taşıma işlemlerini başlatarak başka bir bankadaki taşıt kredisi borcunu Ziraat Bankasına taşıyabilirsiniz. Genellikle diğer bankalarda ödeme problemi yaşayanlar transfer işlemini yapmaktadır. Çünkü Ziraat Bankası, diğer bankalara göre çok daha düşük faiz uygulamaktadır. Vade seçenekleri de müşteriye uygun olduğundan tercih edilmektedir. İşte birçok kişinin merak ettiği transfer taşıt kredisinin detayları!

Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Bankası, taşıt kredisinde cazip fırsatlar sunmaktadır. Kredi alacaksanız Ziraat Bankası’ndan almalısınız. Fakat daha önce bir hata yapıp farklı bir bankadan almış olabilirsiniz. Ödeme zorlukları yaşıyorsanız geç kalmış sayılmazsınız. Hemen taşıt kredinizi Ziraat Bankası’na taşıyarak fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası transfer taşıt kredisi nedir? Özellikleri nelerdir? Diyorsanız işte ayrıntılar. Transfer taşıt kredisinin özellikleri şunlardır;

  • Transfer taşıt kredisini sıfır kilometre veya en fazla 5 yaşında olan araçlar için alabilirsiniz.
  • Taşıt kredisindeki vade seçeneğiniz en fazla 60 aydır.
  • Minibüs, kamyonet tarzı araçların özelliklerini belirtirseniz transfer taşıt kredisini kullanabilirsiniz.
  • Banka kredi aldığınızda araca ipotek koyar. Hatta gerekli görmesi durumunda sizden ek teminat bile isteyebilir.
  • Kredinizin geri ödemesini tamamlayana kadar kasko ve hayat sigortanız olacaktır.

Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi Başvurusu Nereden Yapılır?

Herhangi bir bankada 30 bin liralık taşıt krediniz olabilir. Bunu 12 aylık vadede 2500 TL olarak ödemelisiniz. 2500 TL’yi başta ödeyeceğinizi düşündünüz fakat düşünemediğiniz ek masraflar çıktı ve siz kredinizi ödeyemiyor olabilirsiniz. O bankada kalıp devamlı faiz ödemek yerine kredinizi Ziraat Bankası’na taşıyabilirsiniz. Taşıdığınızda bu ödemeyi aylık 1250 TL olarak rahatça yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın fırsat olarak sunduğu transfer taşıt kredisi hakkında müşteri hizmetlerini arayarak daha fazla detay öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası transfer taşıt kredisi nedir? Konusunda bütün detayları öğrenerek kararınızı verdiyseniz en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapmalısınız. Giderken yanınızda mutlaka kimlik kartınız olsun.

x
Advertisements

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here